آموزش بافت دستبند دوستی (مرحله پیشرفته)

دستبند دوستی نشانه ایست میان شما و کسانی که دوستشان دارید. در آموزش قبلی با مراحل مقدماتی بافت این نوع دستبند آشنا شدید. در این فایل پی دی اف آموزشی (به ضمیمه ۲۴ نقشه)، شما با مراحل پیشرفته آن آشنا شده، توانایی بافت انواع طرح‌ها و مدل‌ها و نقشه‌خوانی و بافت از روی نقشه را خواهید یافت.

نوع فایل
ZIP
4.5
مگابایت
2000 تومان
دانلود رایگان بخشی از کالا خرید و دانلود کالا

دستبند دوستی نشانه ایست میان شما و کسانی که دوستشان دارید.
در آموزش قبلی با مراحل مقدماتی بافت این نوع دستبند آشنا شدید. در این فایل پی دی اف آموزشی (به ضمیمه ۲۴ نقشه)، شما با مراحل پیشرفته آن آشنا شده، توانایی بافت انواع طرح‌ها و مدل‌ها و نقشه‌خوانی و بافت از روی نقشه را خواهید یافت.
این دستبند که با نخ‌های رنگی بافته می‌شود نیاز به ابزار خاصی برای بافت ندارد و تمام آن از گره‌های ساده و مرکب تشکیل شده است.
در فایل  آموزشی مقدماتی (در اینجا موجود است) با تاریخچه این دستبند و مقدمات بافت آن آشنا شدید. از جمله انتخاب نخ مناسب، نکات مربوط به رنگ‌ها و در ادامه توانایی بافت مدل‌های ساده، راه راه و تیغ ماهی را آموختید.
در این فایل آموزشی پیشرفته شما خواهید آموخت که چگونه طرح زیگ زاگ و لوزی را ببافید و در ضمن این بافت مهارت نقشه خوانی را با کمک علامت‌های مخصوص بافت فراخواهید گرفت و در انتها می توانید از روی نقشه، تمام نمونه‌های دستبند دوستی را ببافید.


محتویات فایل


بعد از خرید این فایل شما یک فایل فشرده (zip) دریافت خواهید کرد که شامل یک فایل PDF و 25 تصویر مربوط به انواع نقشه های دستبند دوستی می باشد.


نحوه دریافت آموزش پیشرفته بافت دستبند دوستی


همین الان می توانید با پرداخت آنلاین و دانلود فایل، این فایل ارزشمند را دریافت نمائید.


قیمت این محصول 2000 تومان است، می توانید با پرداخت آنلاین این فایل را دانلود نمایید.


برای خرید این فایل همین الان بر روی "خرید کالا" کلیک کنید.


پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله دانلود فایل آغاز می شود.


همچنین لینک دانلود به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


محصولات مکمل:


شما می توانید آموزش بافت دست بند دوستی (مرحله مقدماتی) را از اینجا تهیه نمائید.


46 طرح زیبا و خلاقانه مانتوهای بهاره را از اینجا تهیه کنید.