اسم پسر، اسم دختر - راهنمای انتخاب نام کودک

مرجع کامل نامهای مرسوم پسر و دختر به همراه معنی هرکدام و ریشه کلمه برای شما گردآوری شده است. اگر قصد انتحاب نام برای دلبندتان را دارید این فایل را دانلود کنید.

نوع فایل
ZIP
641
کیلوبایت
1700 تومان
خرید و دانلود کالا

آیا برای انتخاب نام دلبندتان مردد هستید ؟


اطرافیان به شما توصیه های متعددی می کنند ؟


دوست دارید نام پر معنایی برای فرزندتان انتخاب کنید ؟


آیا اعتقاد دارید که نام فرزندتان در سرنوشت او دخیل می باشد ؟


انتخاب نام برای کودکی که در راه است، از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی می باشد.


علاوه بر پدر و مادر کودک، اطرافیان هم دوست دارند در تعیین اسم کودک (اسم پسر، اسم دختر) کمک کنند و در این زمینه از خود حساسیت نشان می دهند.


ما تمام نامهای مرسوم پسر و دختر به همراه معنی هرکدام و ریشه کلمه برای شما گردآوری کرده ایم. اگر قصد انتخاب نام مناسبی برای دلبندتان را دارید، می توانید این فایل را دانلود کنید تا بتوانید اسم مناسب و دوست داشتنی برای کودک خود انتخاب نمایید.


چه نامی برای کودک شما مناسب است؟


اسامی که خانواده های ایرانی برای فرزندان خود انتخاب می کنند، با توجه به نوع خانواده ها ریشه های متفاوتی دارد. بیشتر خانواده ها به دنبال نامهای اصیل ایرانی هستند. بعضی خانواده ها هم به اسامی عربی و مذهبی علاقه دارند. همچنین در اسامی ایرانیان نامهایی با ریشه ترکی، کردی، عبری، اَوستایی، پهلوی، لاتین، انگلیسی، ارمنی، هندی، یونانی و... نیز به چشم می خورد.


توجه به معنای نام کودک هم بسیار مهم است. بعضی اسامی معنی خوبی ندارند و خانواده ها با نا آگاهی این اسامی را روی فرزندانشان می گذارند.


چگونه نام مناسبی برای کودک انتخاب کنیم؟


ما مجموعه اسامی زیبای پسر و دختر را در دو فایل pdf گردآوری کرده ایم.  تمامی اسم ها دارای معنی هستند و ریشه آنها مشخص است که از چه زبانی گرفته شده است.


شاید قبلا مطالبی راجع به نامهای ایرانی در اینترنت خوانده باشید ولی در حال حاضر با یک مرجع کامل و مدون روبرو هستید .


همین الان می توانید با پرداخت آنلاین و دانلود فایل PDF، بررسی این نامها را آغاز کنید و نام مناسبی برای فرزند خود  و یا اطرافیان خود انتخاب کنید.


در مقابل این مرجع باارزش فقط 1700 تومان  پرداخت و این فایل را در جا دانلود می کنید .


برای دریافت این فایل بر روی "خرید و دانلود کالا"  کلیک کنید.


پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله دانلود فایل PDF آغاز می شود.