منابع استخدامی

نمونه سوالات دانش علوم بانکی

در آزمون های استخدامی بانک ها معمولاً سوالاتی با عنوان دانش علوم بانکی وجود دارد. برای پاسخگویی به این سوالات می توانید این نمونه سوالات را دانلود نمایید و آمادگی خود را افزایش دهید.

ادامه و دانلود

سوالات استخدامی رشته حسابداری

در صورتی که در آزمونهای استخدامی رشته حسابداری شرکت کرده اید می توانید این نمونه سوالات را تهیه نمایید. با مطالعه این نمونه سوالات آمادگی خود را برای قبولی در آزمون استخدام رشته حسابداری افزایش می دهید.

ادامه و دانلود

سوالات استخدامی رشته مدیریت

در صورتی که در آزمونهای استخدامی رشته مدیریت شرکت کرده اید می توانید این نمونه سوالات را تهیه نمایید. با مطالعه این نمونه سوالات آمادگی خود را برای قبولی در آزمون استخدام رشته مدیریت افزایش می دهید.

ادامه و دانلود

سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک مسکن که در سال 86 برگزار شد در قالب فایل PDF گردآوری شده است. این مجموعه به همراه پاسخنامه ارائه می شود. سوالات این آزمون برای مقاطع دیپلم کاردانی و کارشناسی می باشد.

ادامه و دانلود

سوالات آزمون استخدامی بانک سپه

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سپه که در سال 87 برگزار شد در قالب فایل PDF گردآوری شده است. این مجموعه به همراه پاسخنامه ارائه می شود. سوالات این آزمون برای مقاطع دیپلم و کارشناسی و بالاتر می باشد.

ادامه و دانلود

سوالات آزمون استخدامی بانک رفاه

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک رفاه که در سال 86-87 برگزار شد در قالب فایل PDF گردآوری شده است. این مجموعه به همراه پاسخنامه ارائه می شود. سوالات این آزمون برای مقاطع دیپلم کاردانی و کارشناسی می باشد.

ادامه و دانلود

سوالات آزمون قضاوت + پاسخنامه

ممجموعه‌ی بی‌نظیر سوالات شش آزمون قضاوت برگزار شده در سال‌های 76، 79 دوبار، 80، 82 و 89 به همراه پاسخنامه را مطالعه کنید، تا شانس بیشتری برای قبولی در آزمون‌های بعدی داشته‌باشید.

ادامه و دانلود

سوالات آزمون وکالت + پاسخنامه

مجموعه‌ی بی‌نظیر سوالات چهار آزمون وکالت برگزار شده در سال‌های86، 87 دوبار و 88 به همراه پاسخنامه را می‌توانید از اینجا دریافت و مطالعه کنید، تا شانس بیشتری برای قبولی در آزمون‌های بعدی داشته‌باشید.

ادامه و دانلود

نحوه نگارش رزومه انگلیسی

در این مجموعه با نحوه تنظیم یک رزومه بین الملی به زبان انگلیسی برای ارسال درخواست استخدام و همچنین راههای تماس با شرکتهای بین المللی که میتوانید این رزومه را برای آنها بفرستید آشنا می شوید.

ادامه و دانلود

دانلود رایگان